Titles you rated
Alice in Borderland Season 2Rated ★ 2.5
Alice in BorderlandRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 3.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Why Women KillRated ★ 5.0
My Husband's WomanRated ★ 4.5
First LoveRated ★ 4.0
The Light in Your EyesRated ★ 5.0
XO, Kitty Season 1Rated ★ 1.0
To My HarryRated ★ 1.5
You Season 4Rated ★ 1.5- Love Your EnemyRated ★ 1.5
I Need RomanceRated ★ 4.5
Our Beloved SummerRated ★ 3.5- KakeguruiRated ★ 3.0
Oshi no Ko Season 2Rated ★ 4.5
Prison SchoolRated ★ 2.0
School-Live!Rated ★ 3.5- 유희왕 1기Rated ★ 3.5
Digimon AdventureRated ★ 5.0