Movies
Ratings
281
Innocent StepsRated ★ 3.0
Cloud AtlasRated ★ 2.0
A Walk to RememberRated ★ 3.5
Mulan IIRated ★ 3.5
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 3.0
Lilo & StitchRated ★ 4.0
101 DalmatiansRated ★ 4.0
The ReaderRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 4.0
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 3.5
Snow White and the Seven DwarfsRated ★ 4.0
This Means WarRated ★ 3.0
Bring It OnRated ★ 3.0
The IllusionistRated ★ 3.0
Back to the Future Part IIRated ★ 3.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 3.5
The Bourne LegacyRated ★ 3.0
Letters to JulietRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 3.5
Ice Age: The MeltdownRated ★ 3.5