Titles you rated
Like Father, Like SonRated ★ 3.5
ElioRated ★ 3.5
All About Lily Chou-ChouRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
BLUE GIANTRated ★ 4.5
Patisserie Coin De RueRated ★ 3.0
Our Little SisterRated ★ 3.5
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 3.0
ShopliftersRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
The Garden of WordsRated ★ 2.5
After YangRated ★ 3.5
The Scent of Green PapayaRated ★ 5.0
CarolRated ★ 4.5
Perfect BlueRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 4.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.0
Ryuichi Sakamoto | OpusRated ★ 4.5