Movies
Ratings
26
AnoraRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 5.0
ElementalRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 3.0
Princess MononokeRated ★ 5.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 4.0
SleepRated ★ 3.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 5.0
Killing RomanceRated ★ 5.0
HelplessRated ★ 5.0
HuntRated ★ 3.0
NopeRated ★ 5.0
IncantationRated ★ 0.5
Hansan: Rising DragonRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
BrokerRated ★ 4.5
The RoundupRated ★ 3.0
I am MoreRated ★ 1.5
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 3.5