Movies
Ratings
286
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
MovingRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
ElioRated ★ 3.0
AnoraRated ★ 4.5
Midnight RunRated ★ 3.5- CicadasRated ★ 3.5
- Blue City SeoulRated ★ 3.0
- ManegeRated ★ 2.5
- Knitting My HeartRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0