Titles you rated
Mission: ImpossibleRated ★ 5.0
Come, CloserRated ★ 2.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 3.0
Bleak NightRated ★ 4.0
Julie & JuliaRated ★ 4.0
ShameRated ★ 3.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
You Will Meet a Tall Dark StrangerRated ★ 4.0
Another YearRated ★ 5.0
One DayRated ★ 4.0
Last NightRated ★ 4.0
Like You Know It AllRated ★ 3.0
ChangelingRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0
Wallace & Gromit: The Best of Aardman AnimationRated ★ 5.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
The Show Must Go OnRated ★ 3.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.0