Titles you rated
A Haunting in VeniceRated ★ 2.5
Pokemon Detective PikachuRated ★ 1.0
The Equalizer 2Rated ★ 3.5- Someday or One DayRated ★ 4.5
- Solo Leveling PreviewRated ★ 4.5
Miracle: Letters to the PresidentRated ★ 3.5- Steel Rain2: Summit (Director's Cut)Rated ★ 3.5
Road to BostonRated ★ 4.5- The First Slam Dunk Court Side in TheaterRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
Citizen of a KindRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
Good Will HuntingRated ★ 4.5
Eddie the EagleRated ★ 2.0
Between Love and HateRated ★ 3.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.0
Little Forest: Winter/SpringRated ★ 4.0
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
Parallel LifeRated ★ 0.5