Titles you rated
- Future GPX Cyber FormulaRated ★ 4.5
Science Ninja Team GatchamanRated ★ 4.0
Shaman KingRated ★ 4.5
Rurouni Kenshin: Wandering SamuraiRated ★ 4.5- The Brave Fighter of Legend Da-GarnRated ★ 5.0
- The Brave of Gold GoldranRated ★ 5.0
Chuuka Ichiban!Rated ★ 4.0- BossRated ★ 4.0
- 탱구와 울라숑Rated ★ 4.0
Invincible Youth Season 1Rated ★ 3.5- Powerpuff GirlRated ★ 4.0
Demetan Croaker, The Boy FrogRated ★ 4.0
SpongeBob SquarePantsRated ★ 4.0
Emperor Wang GunRated ★ 4.0
We Got Married Season 1Rated ★ 4.0
Slayers TryRated ★ 4.5
Kindaichi Case FilesRated ★ 3.5
Slayers NextRated ★ 4.5- The Brave Fighter of Sun FighbirdRated ★ 5.0
- Cabbage Guru & Radish guru's Once Upon a TimeRated ★ 4.0