Titles you rated
The White TigerRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 4.5
The World of LoveRated ★ 4.5
Troll FactoryRated ★ 2.0
Marona's Fantastic TaleRated ★ 4.0
StokerRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.0- The Final SemesterRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
The Power of the DogRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
CapernaumRated ★ 4.0- Idiot Girls and School Ghost: School anniversaryRated ★ 2.5
Still WalkingRated ★ 2.5
Hi.5Rated ★ 3.0
Holy MotorsRated ★ 2.5
HeatRated ★ 4.0