Titles you rated
The World of LoveRated ★ 4.5
Velvet GoldmineRated ★ 4.0
CureRated ★ 4.5
Our TimesRated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 3.5
A Frozen FlowerRated ★ 3.5
PiggyRated ★ 3.5
The HousemaidRated ★ 3.0
HerstoryRated ★ 4.0
StokerRated ★ 3.5
The MercilessRated ★ 3.0
HappyendRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Joint Security AreaRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.5
ConclaveRated ★ 3.5
Dark NunsRated ★ 3.5- Scary HouseRated ★ 4.5