Titles you rated
Modern FamilyRated ★ 4.5
Miranda: Christmas 2014: SpecialRated ★ 5.0
MirandaRated ★ 5.0- MirandaRated ★ 5.0
MirandaRated ★ 5.0- Rosen MaidenRated ★ 4.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 4.0
Gintama.: Silver Soul Arc 2Rated ★ 4.0
Gintama. - Silver Soul ArcRated ★ 4.0
Gintama.Rated ★ 4.5
Gintama°Rated ★ 4.0- GintamaRated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
Oshi no KoRated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
AsuraRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.5