Titles you rated
The World of LoveRated ★ 3.5
TargetsRated ★ 3.5
UndineRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
TransitRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 2.5
ChallengersRated ★ 5.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
Wheel of Fortune and FantasyRated ★ 4.0
The BalconettesRated ★ 3.0
A Real PainRated ★ 3.0
Typhoon ClubRated ★ 3.0
The FallRated ★ 3.0
AnoraRated ★ 3.0
April StoryRated ★ 3.5
Fallen LeavesRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.5
MagnoliaRated ★ 4.5
Taxi DriverRated ★ 3.5
EurekaRated ★ 5.0