Movies
Ratings
664
The Great BattleRated ★ 3.5- Little Forest: Four SeasonsRated ★ 3.5
Small Town RivalsRated ★ 4.0
Cool RunningsRated ★ 5.0
Fabricated CityRated ★ 3.0
The Hateful EightRated ★ 5.0
ZodiacRated ★ 5.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.5
The VillainessRated ★ 4.0
WantedRated ★ 3.5
LifeRated ★ 5.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 4.5
American UltraRated ★ 3.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 4.5
Alien: CovenantRated ★ 4.5
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 4.0
The Great WallRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 2.5
Alien³Rated ★ 3.5
The Spy Gone NorthRated ★ 3.0