Movies
Ratings
534
Mickey 17Rated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 3.5
Bicentennial ManRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Pursuit of the Balls of DarknessRated ★ 4.0
Crayon Shin chan: Dengeki! Buta no Hizume DaisakusenRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
Too Beautiful to LieRated ★ 3.0
EscapeRated ★ 3.0
Save the Green Planet!Rated ★ 3.0
LeonRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5- Inside Men: The OriginalRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
ElementalRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.5
WonkaRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.5