Titles you rated
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 3.0
New GirlRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Big Windup!Rated ★ 3.0- Daily Lives of High School BoysRated ★ 4.0
Natsume Yujin-choRated ★ 4.5
Oshi no KoRated ★ 3.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.0
The Way of the HousehusbandRated ★ 3.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Violet EvergardenRated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 5.0
Code Geass: Lelouch of the Rebellion R2Rated ★ 5.0
PSYCHO-PASSRated ★ 3.0
PSYCHO-PASSRated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0