Titles you rated
Mackerel RunRated ★ 3.0
My Lover, Madame ButterflyRated ★ 3.0
Cinderella ManRated ★ 3.0
Pride and PrejudiceRated ★ 4.0
Stars Falling From the SkyRated ★ 2.0
Operation ProposalRated ★ 3.0- Coffee HouseRated ★ 3.0
Hi! School - Love OnRated ★ 3.0
Pure LoveRated ★ 2.5
Birth of a BeautyRated ★ 3.5
Becoming a BillionaireRated ★ 3.0
My Precious ChildRated ★ 2.5- Sharp3Rated ★ 3.0
Temptation of an AngelRated ★ 3.5
Snow WhiteRated ★ 3.0
Childless ComfortRated ★ 2.5
Hello! My LadyRated ★ 2.0
Romance TownRated ★ 2.0- Please Come Back, Soon-aeRated ★ 2.5
- Jungle Fish Season 2Rated ★ 3.0