Titles you rated
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
RedRated ★ 5.0
HindsightRated ★ 2.0
SaltRated ★ 2.0
Real SteelRated ★ 4.0
Forbidden QuestRated ★ 4.0
26 YearsRated ★ 3.0
Love 911Rated ★ 4.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 3.0
The ScentRated ★ 4.0
Saw IIRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 5.0
Knight and DayRated ★ 5.0
Men in Black IIRated ★ 4.0
HancockRated ★ 4.0
AntzRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 5.0
R-PointRated ★ 4.0