Titles you rated
After YangRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 2.0
AvatarRated ★ 4.0
Spy GameRated ★ 3.5
A River Runs Through ItRated ★ 3.0
MoneyballRated ★ 3.5
MidsommarRated ★ 3.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
BrokerRated ★ 4.0
Scent of a WomanRated ★ 5.0
IncendiesRated ★ 4.0
The PrisonRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 5.0
Shoot Me in the HeartRated ★ 2.0
Late Night With the DevilRated ★ 2.0
BuriedRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5
UnknownRated ★ 3.0
LifeRated ★ 3.0
A Normal FamilyRated ★ 3.5