Titles you rated
Clean Freak! Aoyama-kunRated ★ 4.0- The Sound of Your Heart Season 2Rated ★ 0.5
Arcane Season 1Rated ★ 3.0
Ahiru no SoraRated ★ 4.0
Ahiru no SoraRated ★ 4.0
We Never Learn: BokuBen Season 2Rated ★ 3.0
We Never Learn: BokuBenRated ★ 3.0
Itaewon ClassRated ★ 4.0- Digimon Xros Wars: The Evil Death Generals and the Seven KingdomsRated ★ 1.5
Digimon FusionRated ★ 1.5
Digimon: Data SquadRated ★ 4.0
Digimon FrontierRated ★ 4.0
Loki Season 1Rated ★ 4.5
Digimon TamersRated ★ 4.0
Digimon Adventure 02Rated ★ 3.5
Digimon AdventureRated ★ 4.5
HawkeyeRated ★ 5.0- 데스노트Rated ★ 3.0
- 데스노트Rated ★ 3.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5