Titles you rated
Poor ThingsRated ★ 3.0
Robot DreamsRated ★ 4.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 2.5
GravityRated ★ 4.5- Have I Told You LatelyRated ★ 2.5
The Popstar Water Deer and IRated ★ 2.0- Dambi wants to get marriedRated ★ 2.0
The ClientRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
Dear ExRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Enola Holmes 2Rated ★ 3.5
Linda Linda LindaRated ★ 3.0
Enola HolmesRated ★ 3.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
The Green RayRated ★ 3.0
No Country for Old MenRated ★ 3.5
6/45Rated ★ 3.0