Titles you rated
The School for Good and EvilRated ★ 1.5
EncantoRated ★ 5.0
The Good NurseRated ★ 4.0
I Feel PrettyRated ★ 4.5
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 4.5
SpyRated ★ 4.5
The Devil's GameRated ★ 3.0
Bagdad CafeRated ★ 4.0
My BrotherRated ★ 4.5
The ClientRated ★ 3.5
Salut d’AmourRated ★ 2.5
VivariumRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
Architecture 101Rated ★ 2.5
The Great BattleRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
King KongRated ★ 3.5
I Am LegendRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0