Series
Ratings
279
School 2013Rated ★ 4.0
49 DaysRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 3.5
Our Beloved SummerRated ★ 5.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 2.5
Narco-SaintsRated ★ 3.0
The Silent SeaRated ★ 4.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.5
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 2.0
Temptation of WifeRated ★ 3.0
Stairway to HeavenRated ★ 3.0
Bad GuyRated ★ 3.0
Protect the BossRated ★ 3.0
BrainRated ★ 3.5
Winter SonataRated ★ 3.0- Invisible ManRated ★ 3.5
GhostRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 2.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.5