Titles you rated
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
Chief KimRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 4.0
Go Back CoupleRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
One Spring NightRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 4.0