Movies
Ratings
1038
Game NightRated ★ 3.0
Mean GirlsRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Zero Dark ThirtyRated ★ 4.0
First ReformedRated ★ 2.5
LooperRated ★ 2.5
Poor ThingsRated ★ 2.5
Gangs of New YorkRated ★ 2.5
DeadstreamRated ★ 3.0
The BeekeeperRated ★ 2.5
Aquaman and The Lost KingdomRated ★ 2.0
Good NewsRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 3.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.5
A Star Is BornRated ★ 3.0
A House of DynamiteRated ★ 3.5
BugoniaRated ★ 3.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5
Free GuyRated ★ 3.0