Titles you rated
All About Lily Chou-ChouRated ★ 3.5
The Shape of WaterRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 4.0
HiddenRated ★ 3.5
The White RibbonRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 3.0
Look BackRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Like Father, Like SonRated ★ 4.5
The Exit 8Rated ★ 3.0
The Double Life of VeroniqueRated ★ 3.5
Man of SteelRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
28 Days LaterRated ★ 3.5
Dawn of the DeadRated ★ 3.5
1917Rated ★ 4.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.0
The World of UsRated ★ 4.0
After YangRated ★ 4.5