Titles you rated
You and Everything ElseRated ★ 4.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
Call It LoveRated ★ 5.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Death's GameRated ★ 4.5
Hellbound Season 2Rated ★ 2.5
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 4.0
Melo MovieRated ★ 3.5
Kaiju No. 8Rated ★ 4.0
Delicious in DungeonRated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 4.5
Mr. PlanktonRated ★ 4.0
Love ScoutRated ★ 3.5
A Shop for KillersRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Secret PlaylistRated ★ 3.0
RevenantRated ★ 3.0