Titles you rated
- 2 Days and 1 NightRated ★ 4.0
Soonpoong ClinicRated ★ 4.0- Three FriendsRated ★ 4.0
Eyeshield 21Rated ★ 5.0- 명탐정 코난Rated ★ 5.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 5.0- Cheonbangjichuk HaniRated ★ 3.0
Dr. StoneRated ★ 5.0
WestworldRated ★ 4.0
Hunter X Hunter: Greed IslandRated ★ 5.0
The Umbrella AcademyRated ★ 3.5
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 3.5
JumongRated ★ 2.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
Dragon Ball ZRated ★ 5.0
Sense8Rated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
Madö King GranzörtRated ★ 5.0- The Irresponsible Captain TylorRated ★ 4.0
Hidden SingerRated ★ 5.0