Titles you rated
FrankensteinRated ★ 3.5- Splash Splash Love: the MovieRated ★ 5.0
Your LetterRated ★ 4.0
The Christmas ChroniclesRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 2.5
MisbehaviourRated ★ 4.5
The TripRated ★ 3.0
Triangle of SadnessRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Green NightRated ★ 3.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 4.0
The Animal KingdomRated ★ 3.5
LimitlessRated ★ 3.5
Cold PursuitRated ★ 3.0
A Complete UnknownRated ★ 3.0
Citizen of a KindRated ★ 3.5
HarbinRated ★ 4.0- Highway FamilyRated ★ 3.0
On the Basis of SexRated ★ 4.5