Movies
Ratings
559
Past LivesRated ★ 4.5
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 3.0
Fasten Your SeatbeltRated ★ 2.5
CobwebRated ★ 2.5
HelplessRated ★ 3.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 5.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 5.0
The Zone of InterestRated ★ 5.0
The Night OwlRated ★ 4.0
RansomedRated ★ 2.0
Next SoheeRated ★ 4.0
Handsome GuysRated ★ 2.5
HappyendRated ★ 5.0
WickedRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
Perfect DaysRated ★ 4.5
Hijack 1971Rated ★ 2.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.0