Titles you rated
Electric ShadowsRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 5.0
The Berlin FileRated ★ 5.0
Taxi 4Rated ★ 5.0
Never Back DownRated ★ 5.0
Crying FistRated ★ 5.0
Fists of LegendRated ★ 4.0
Glory RoadRated ★ 5.0
FriendRated ★ 4.0
PunchRated ★ 3.0- WishRated ★ 4.0
May 18Rated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
As OneRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0