Movies
Ratings
43
FrankensteinRated ★ 4.0
RomaRated ★ 3.5
American PsychoRated ★ 3.0
28 Years LaterRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
MantisRated ★ 1.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
PhantomRated ★ 3.5
A Werewolf BoyRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 2.0
The Ugly StepsisterRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 1.0
Begin AgainRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 2.5
The HostRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 5.0
UsRated ★ 2.5
Roman HolidayRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0