Titles you rated
A House of DynamiteRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 4.5
The Best OfferRated ★ 3.5
Before SunriseRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
The King of KingsRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 3.0
Little ForestRated ★ 3.5
SpotlightRated ★ 4.0
Persian LessonsRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 5.0
The Trial of the Chicago 7Rated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.0
HarbinRated ★ 3.0
Gran TorinoRated ★ 5.0
Safe HouseRated ★ 3.0
A Star Is BornRated ★ 3.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0