Titles you rated
Youth of MayRated ★ 5.0
Wednesday Season 1Rated ★ 5.0
Crash Landing on YouRated ★ 4.0
7th Grade Civil ServantRated ★ 2.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 3.5
One Ordinary DayRated ★ 3.0
Loki Season 1Rated ★ 3.5
Use for My TalentRated ★ 3.5
Meeting YouRated ★ 3.0- Love ScriptRated ★ 3.0
Accidentally in LoveRated ★ 1.0
Le Coup de FoudreRated ★ 1.5
Lost RomanceRated ★ 4.5
Konin Todoke ni Han wo Oshita dake desu gaRated ★ 3.0
Memories of the AlhambraRated ★ 4.5
Love in the MoonlightRated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 3.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 4.0
The Eternal LoveRated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 4.5