Titles you rated
Degrassi: Next ClassRated ★ 3.5
Steven UniverseRated ★ 4.5
Steven UniverseRated ★ 4.0
Steven UniverseRated ★ 4.0
Steven UniverseRated ★ 4.5
Steven UniverseRated ★ 4.0
The Amazing World of Gumball Season 1Rated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 5.0
Boo, BitchRated ★ 3.0
Never Have I EverRated ★ 4.5
Sex EducationRated ★ 3.5
Ginny & Georgia Season 1Rated ★ 4.0
Heartbreak High Season 1Rated ★ 3.5
Haikyuu!!Rated ★ 4.5
My FamilyRated ★ 4.5