Titles you rated
Inside meRated ★ 3.0
CodaRated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
The HelpRated ★ 4.0
The GentlemenRated ★ 4.0
Nothing SeriousRated ★ 3.5
I Saw the DevilRated ★ 4.0
The Hidden FaceRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 4.0
EscapeRated ★ 3.5
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Rebel RidgeRated ★ 3.5
AkiraRated ★ 3.5
All About My WifeRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.5
The Equalizer 3Rated ★ 3.0