Series
Ratings
114
AdolescenceRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.5
MindhunterRated ★ 4.0
MindhunterRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.5
ShōgunRated ★ 3.5
The Day of the JackalRated ★ 3.5
Parasyte: The GreyRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Gyeongseong Creature Season 2Rated ★ 3.0
Shop of the LampRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Family PlanRated ★ 4.0
BloodhoundsRated ★ 3.5
60 Days, Designated SurvivorRated ★ 4.0
Stranger Season 2Rated ★ 4.5
StrangerRated ★ 4.5
My Liberation DiaryRated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0