Series
Ratings
112
Mad for Each OtherRated ★ 3.0
Crash Course in RomanceRated ★ 3.5
Green Mothers ClubRated ★ 4.0
High KickRated ★ 5.0- Reckless ChallengeRated ★ 3.5
Dad! Where Are We Going? Season 1Rated ★ 4.0
SpongeBob SquarePantsRated ★ 3.5- Pokemon Advanced GenerationRated ★ 3.0
Running ManRated ★ 4.0
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 3.5- ポケットモンスターRated ★ 3.5
- 5minstealer: Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Digimon FrontierRated ★ 4.0
Digimon TamersRated ★ 2.5
Digimon Adventure 02Rated ★ 3.0
Produce 101Rated ★ 4.0
Digimon AdventureRated ★ 4.0
Unpretty Rapstar 3Rated ★ 3.5
Unpretty Rapstar 2Rated ★ 3.5- Toy Soldiers 2Rated ★ 3.0