Movies
Ratings
869- Tango at DawnRated ★ 3.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.5
OrlandoRated ★ 4.0
FlowRated ★ 4.0
Mononoke the Movie: The Ashes of RageRated ★ 4.0
KOKUHORated ★ 4.0
JUJUTSU KAISEN: Execution -Shibuya Incident x The Culling Game Begins-Rated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Hidden Inventory / Premature Death Arc Compilation MovieRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Ghost Cat AnzuRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 3.0
Search and Seizure: The Rise of an InsurrectionRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.0
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 5.0
Mononoke Movie: Paper UmbrellaRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0- You Will Die After Six HoursRated ★ 2.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.0