Series
Ratings
16
Fabulous BoysRated ★ 3.0
EXO Next DoorRated ★ 5.0
Love in the MoonlightRated ★ 5.0
It Started With a KissRated ★ 4.5
They Kiss AgainRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 3.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
Money's WarfareRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 3.0- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 3.5