Titles you rated
Into the NightRated ★ 4.5
The World of the MarriedRated ★ 4.5
Prison PlaybookRated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.5
Never Have I EverRated ★ 4.5
Itaewon ClassRated ★ 2.5
Hi Bye, Mama!Rated ★ 1.5
Grey's AnatomyRated ★ 5.0
StrangerRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 3.5
Heart Signal Season 2Rated ★ 2.0
Because This Is My First LifeRated ★ 5.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.5- 72 Seconds Season 1Rated ★ 4.0
High KickRated ★ 5.0
The Outstanding WomanRated ★ 4.0