Titles you rated
ShameRated ★ 3.5
The PastRated ★ 4.0
Nobody KnowsRated ★ 3.5
Billy Elliot: The MusicalRated ★ 4.0
Right Now, Wrong ThenRated ★ 3.5
SicarioRated ★ 4.0
MoonlightRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 4.0
BurningRated ★ 3.5
HereditaryRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.0
CasinoRated ★ 5.0
BedevilledRated ★ 3.0
True GritRated ★ 3.0
SisterRated ★ 3.5
ElleRated ★ 3.0
ShopliftersRated ★ 4.5
In the AislesRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
TenetRated ★ 3.5