Movies
Ratings
606
PsychoRated ★ 4.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
CloserRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5
Modern TimesRated ★ 5.0
Right Now, Wrong ThenRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Aikatsu! The MovieRated ★ 2.5
ZootopiaRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 4.5
SORI: Voice from the HeartRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
Gangnam BluesRated ★ 2.5
Gone GirlRated ★ 4.5
The ScentRated ★ 2.0
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 3.5
Law Abiding CitizenRated ★ 3.0