Titles you rated
GhostbustersRated ★ 0.5
Maquia: When the Promised Flower BloomsRated ★ 3.0
Fate/stay night: Heaven's Feel I. presage flowerRated ★ 5.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 5.0
Return to OzRated ★ 4.0
ArgoRated ★ 3.5
Hotel Transylvania 2Rated ★ 4.0
Groundhog DayRated ★ 4.5
UnbreakableRated ★ 5.0
28 Days LaterRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
Rocky BalboaRated ★ 4.0
Shrek Forever AfterRated ★ 3.0
Despicable MeRated ★ 4.0
WarcraftRated ★ 1.5
Resident Evil: DamnationRated ★ 2.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 2.5