Titles you rated
SpyRated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
FluRated ★ 3.5
GhostbustersRated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
She's the ManRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0