Movies
Ratings
113
FlubberRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.5
Real SteelRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 4.5
The Da Vinci CodeRated ★ 3.5
PapermanRated ★ 4.5
Wreck-It RalphRated ★ 4.5
Castle in the SkyRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.5
Red PlanetRated ★ 4.5
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.5
Death NoteRated ★ 3.5
FluRated ★ 3.5
This Means WarRated ★ 5.0
Fantastic FourRated ★ 4.0