Titles you rated
The Chronicles of EvilRated ★ 2.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
The Red ShoesRated ★ 2.0
Into the StormRated ★ 3.0
Heart Is 2Rated ★ 2.0
SocialphobiaRated ★ 3.5
Love ForecastRated ★ 4.0
Yobi, The Five-Tailed FoxRated ★ 3.0
Wedding DressRated ★ 2.5
ColorfulRated ★ 4.0
Detective Conan: Captured in Her EyesRated ★ 4.0
Detective Conan: Countdown to HeavenRated ★ 5.0
名探偵コナン 探偵たちの鎮魂歌(レクイエム)Rated ★ 2.5
Detective Conan: Magician of the Silver KeyRated ★ 2.5
Detective Conan: The Dimensional SniperRated ★ 3.0
Detective Conan: The Lost Ship in the SkyRated ★ 4.5
Detective Conan: The Raven ChaserRated ★ 3.0
Detective Conan: The Phantom of Baker StreetRated ★ 3.0- Doraemon the Movie: Nobita's Secret Gadget MuseumRated ★ 2.5
Doraemon: Nobita and the Island of Miracles ~Animal Adventure~Rated ★ 2.5