Series
Ratings
221
KarmaRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5- Zombieverse Season 2Rated ★ 4.5
LostRated ★ 4.5
Death to Snow WhiteRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0- The FrogRated ★ 3.0
The World of the MarriedRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Agents of MysteryRated ★ 4.5
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 4.0
My Sibling's RomanceRated ★ 4.0- EXchange Season 3Rated ★ 2.0
RevenantRated ★ 3.5
Crime SceneRated ★ 5.0
EXchange Season 2Rated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Adventure by Accident Season 3Rated ★ 5.0
Crash Landing on YouRated ★ 2.5
Doona!Rated ★ 1.0