Movies
Ratings
225
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
MaudieRated ★ 3.5
The World of UsRated ★ 3.5
CarolRated ★ 2.5
King and the ClownRated ★ 4.5
MoonlightRated ★ 3.0
The ThroneRated ★ 3.5
SicarioRated ★ 4.0
ChefRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 2.5
Inside OutRated ★ 3.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0
The Life Aquatic with Steve ZissouRated ★ 3.0
TwentyRated ★ 3.5
MommyRated ★ 5.0
The King of PigsRated ★ 4.0
You've Got MailRated ★ 2.5
KikujiroRated ★ 5.0
PoetryRated ★ 4.5
Blue JasmineRated ★ 4.0