Titles you rated
- WishRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 3.5
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.5
TakenRated ★ 4.5
Shutter IslandRated ★ 4.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 4.5
Fast FiveRated ★ 4.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
The Incredible HulkRated ★ 4.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
SkyfallRated ★ 4.5
FuryRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
MossRated ★ 4.0
Death BellRated ★ 0.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.5
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.5