Titles you rated
Ghost Cat AnzuRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Look BackRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
The Green KnightRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.0
Million Dollar BabyRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
Ryuichi Sakamoto | OpusRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
The CreatorRated ★ 1.5
AkiraRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 5.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.0
EncantoRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0